2018

CG kalendář
Kalendarove zobrazeni
Čtvrtek, 4. ledna 2018
Čas: 12:00 - 13:15
Akce: prima Městská knihovna Kutná Hora
Středa, 10. ledna 2018
Čas: Celý den
Akce: Testování EU - kyberšikana
Popis: Testování primy a sexty, vždy jedna vyučovací hodina na jednu polovinu třídy.
Čtvrtek, 11. ledna 2018
Čas: 10:00 - 12:00
Akce: GASK - IV.
Středa, 17. ledna 2018
Čas: 7:30 - 8:30
Akce: Olympiáda dějepis Čáslav
Čtvrtek, 18. ledna 2018
Čas: 11:00 - 12:00
Akce: Iska labor
Středa, 24. ledna 2018
Čas: 8:00 - 12:00
Místo: učebny: kvinta, sexta
Akce: Matematická olympiáda Z5, Z9
Pondělí, 29. ledna 2018
Čas: 10:00 - 11:00
Akce: Olympiáda Nj
Pátek, 2. února 2018
Čas: Celý den
Akce: Pololetní prázdniny
Sobota, 3. února 2018
Čas: 19:00 - 23:59
Místo: Kulturní dům Lorec
Akce: Maturitní ples oktávy 2017/2018
Pondělí, 5. února 2018
Čas: 8:00 - 13:00 Sobota, 10. února
Místo: Chata Kara, Roudnice 15, 514 01 Jestřabí v Krkonoších, Česko
Akce: Lyžařský výcvikový kurz
Popis: Karelová, Němcová, Tobek, Fér, Pejchar
Pondělí, 12. února 2018
Čas: 12:00 - 13:30
Akce: Beseda o energii (VII. + část VI.)
Popis: Beseda o energii (VII. + část VI.)
Čas: 14:30 - 16:00
Akce: Beseda o energii (IV.)
Popis: Beseda o energii - IV.
Středa, 14. února 2018
Čas: 10:00 - 11:00
Akce: Mše svatá
Středa, 21. února 2018
Čas: 8:00 - 9:30
Akce: Recitace školní kolo - aula
Popis: Účastní se studenti primy - celá třída (diváci), a recitátoři z II. - IV.
Pondělí, 5. března 2018
Čas: 7:00 - 13:00
Akce: kvinta, Diakonie Čáslav
Čtvrtek, 8. března 2018
Čas: Celý den
Místo: Praha
Akce: anglické divadlo
Popis: oktáva, Ph, Fm, oktáva, 12 studentů z kvinty
Čas: Celý den
Akce: Sexta, Židovské muzeum Praha
Čas: 7:30 - 13:00
Místo: Čáslav, 286 01 Čáslav, Česko
Akce: Basketbal III. - IV.
Pondělí, 12. března 2018
Čas: 7:00 - 13:00
Akce: kvinta, Diakonie Čáslav
Úterý, 13. března 2018
Čas: 10:00 - 12:00
Akce: Nicholas Winton - dokument.film I. - VIII.
Pátek, 16. března 2018
Čas: 10:00 - 12:00
Akce: Tercie - knihovna
Pondělí, 19. března 2018
Čas: Celý den
Místo: Čáslav
Akce: Basketbal D4
Popis: Nominace tercie: S. Jelínková, N. Trpišovská, A. Černá, S. Petrusová
Nominace kvarta: D Dušková, T. Müllerová, T. Němcová, V. Štifterová, Z. Procházková, B. Nevolová
Čas: Celý den
Akce: Anglický týden
Popis: Philippa + vybraní studenti z kvinty, sexta, septima, oktáva (viz seznam v kanceláři)
Úterý, 20. března 2018
Čas: Celý den
Akce: Anglický týden
Popis: Philippa + vybraní studenti z kvinty, sexta, septima, oktáva (viz seznam v kanceláři)
Středa, 21. března 2018
Čas: Celý den
Akce: Anglický týden
Popis: Philippa + vybraní studenti z kvinty, sexta, septima, oktáva (viz seznam v kanceláři)
Čas: 8:00 - 16:00
Akce: Fyzikální pokusy + planetárium (VII.)
Popis: Fyzikální pokusy + planetárium Praha (Šu + )
Čas: 12:00 - 17:00
Akce: Munkova nadace - soutěž
Čtvrtek, 22. března 2018
Čas: Celý den
Akce: Anglický týden
Popis: Philippa + vybraní studenti z kvinty, sexta, septima, oktáva (viz seznam v kanceláři)
Středa, 28. března 2018
Čas: 8:00 - 13:00
Akce: Basketbal I.-II. chlapci
Pondělí, 9. dubna 2018
Čas: Celý den
Místo: Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 - Střední škola, Jaselská 932, 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Stolní tenis I. - II., III. - IV. dívky
Čas: Celý den
Místo: učebna IVT J2
Akce: Testování PISA/TALIS - IV. + V.
Popis: Účastní se pouze žáci narození v roce 2002.
Čas: 11:00 - 13:00
Akce: Planeta Země (II. + III. + VI.)
Úterý, 10. dubna 2018
Čas: Celý den
Místo: učebna IVT J2
Akce: Testování PISA/TALIS - IV. + V.
Popis: Účastní se pouze žáci narození v roce 2002.
Čas: 8:00 - 14:30
Akce: Tercie KET
Středa, 11. dubna 2018
Čas: 12:00 - 15:00
Akce: MZ - písemná práce Čj
Čtvrtek, 12. dubna 2018
Čas: Celý den
Místo: aula
Akce: Biologická olympiáda - okresní kolo D
Čas: 8:30 - 15:00
Místo: Praha, Česko
Akce: Výchovný koncert (Pá + Něm)
Popis: Výběr studentů I., II, V., VI.
Pátek, 13. dubna 2018
Čas: 8:00 - 13:00
Akce: VII. seminární práce Čj (P+J3)
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Prijimaci zkousky
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Tercie - Hrádek
Pondělí, 16. dubna 2018
Čas: 14:20 - 16:10
Akce: septima archiv
Úterý, 17. dubna 2018
Čas: 8:00 - 14:00
Akce: Tercie - Kačina
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Prijimaci zkousky
Čas: 8:45 - 16:00
Místo: výstavy v Praze, Ph, Po
Akce: Kvinta - Praha
Středa, 18. dubna 2018
Čas: 17:00 - 19:00
Místo: CG
Akce: Třídní schůzky a pohovory s rodiči
Čtvrtek, 19. dubna 2018
Čas: 11:00 - 12:30
Místo: aula
Akce: Přednáška Daniel Herman - pro studenty
Popis: Přednáška Daniela Hermana - Demokracie není samozřejmost (VI, VII, VIII)
Pátek, 20. dubna 2018
Čas: 11:30 - 12:30
Místo: aula
Akce: Přednáška - D test V. + VI. (Hr)
Pondělí, 23. dubna 2018
Čas: Celý den
Místo: aula
Akce: Biologická olympiáda - okresní kolo C
Čas: 8:00 - 14:00
Místo: Hala Bios, Puškinská ul.
Akce: Florbal církevních škol
Úterý, 24. dubna 2018
Čas: Celý den
Místo: Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 - Střední škola, Jaselská 932, 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Stolní tenis I. - II., III. - IV. chlapci
Čas: 9:00 - 16:00
Akce: Exkurze ND Praha VI. + VII. (Kh + Hr)
Popis: sexta (Kh) + VII. (Hr)
Čas: 10:00 - 11:00
Akce: Mše svatá
Středa, 25. dubna 2018
Čas: Celý den
Akce: Terezín - exkurze (IV. - Něm + Fe)
Pátek, 27. dubna 2018
Čas: 8:00 - 13:30
Akce: Výlet prima - Sch
Pondělí, 30. dubna 2018
Čas: Celý den
Akce: Ředitelské volno
Středa, 2. května 2018
Čas: Celý den
Akce: MZ statni pisemne
Čtvrtek, 3. května 2018
Čas: Celý den
Akce: MZ statni pisemne
Pátek, 4. května 2018
Čas: Celý den
Akce: MZ statni pisemne
Pondělí, 7. května 2018
Čas: Celý den
Akce: Ředitelské volno
Středa, 9. května 2018
Čas: Celý den
Akce: Oblastní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků
Pondělí, 14. května 2018
Čas: Celý den
Akce: FCE/CAE/CPE tests (VII+vybraní studenti z V a VI)
Čtvrtek, 17. května 2018
Čas: Celý den
Místo: J2 and kvarta
Akce: PET testing (kvinta and 2 people from septima)
Pondělí, 21. května 2018
Čas: Celý den
Akce: ustni MZ
Úterý, 22. května 2018
Čas: Celý den
Akce: ustni MZ
Středa, 23. května 2018
Čas: Celý den
Akce: ustni MZ
Čtvrtek, 24. května 2018
Čas: Celý den
Akce: ustni MZ
Pondělí, 28. května 2018
Čas: Celý den
Akce: Městská knihovna - sekunda
Čas: Celý den
Akce: Vodácký kurz - septima
Popis: Němcová, Vopařil, Pejchar
Čas: 14:00 - 17:00 Středa, 30. května
Akce: Dny pro duši, Jeníkov, kvinta
Úterý, 29. května 2018
Čas: Celý den
Akce: Vodácký kurz - septima
Popis: Němcová, Vopařil, Pejchar
Středa, 30. května 2018
Čas: Celý den
Akce: Vodácký kurz - septima
Popis: Němcová, Vopařil, Pejchar
Pondělí, 4. června 2018
Čas: Celý den
Akce: ředitelské volno
Úterý, 5. června 2018
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Focení tříd + třídní učitelé
Čas: 10:30 - 12:30
Akce: Beseda o meteorologii - III. (Šu + Je)
Středa, 6. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Vodácký kurz - tercie
Popis: Karelová, Fér, Pejchar
Čtvrtek, 7. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Sekunda - školní výlet
Čas: Celý den
Akce: Vodácký kurz - tercie
Popis: Karelová, Fér, Pejchar
Pátek, 8. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Vodácký kurz - tercie
Popis: Karelová, Fér, Pejchar
Pondělí, 11. června 2018
Čas: 8:00 - 8:30
Akce: Focení učitelé
Středa, 13. června 2018
Čas: 7:00 - 16:30
Akce: SEXTA-VV Návštěva studentů sexty v Mladé Boleslavi k výtvarnému projektu "Haló, kdo je tam?"
Čas: 17:00 - 18:00
Místo: Kostel sv. Jakuba, Havlíčkovo nám., 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: koncert u sv. Jakuba
Čtvrtek, 14. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Čas: 8:00 - 13:00
Akce: Anglický den - I. - VII.
Čas: 15:30 - 16:00
Akce: Vernisáž výtvarných projektů studentů sexty
Pátek, 15. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Sobota, 16. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Neděle, 17. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CG
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Pondělí, 18. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CG
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Čas: 9:00 - 17:00 Středa, 20. června
Akce: Dny pro duši, Jeníkov, sexta
Úterý, 19. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CG
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Středa, 20. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CG
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Čtvrtek, 21. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CG
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Pátek, 22. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CG
Čas: Celý den
Akce: Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
Pondělí, 25. června 2018
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Vybíraní učebnic - I. - IV.
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Projektový den - Neznámí slavní, Slovanský den
Čas: 17:30 - 18:00
Místo: aula
Akce: Schůzka s budoucími primány
Popis: Lis, Tob, Po, Fe, Ka
Úterý, 26. června 2018
Čas: 8:00 - 16:00
Akce: Výlet IV. - Pha
Čas: 10:00 - 12:00
Akce: GASK workshop - VI.
Středa, 27. června 2018
Čas: Celý den
Akce: Tercie - Zbraslavice
Čas: 8:00 - 11:30
Akce: Den UNESCO
Čtvrtek, 28. června 2018
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Předávání ocenění + výplata stipendia
Pátek, 29. června 2018
Čas: 9:00 - 11:00
Místo: Kostel sv. Jakuba, Havlíčkovo nám., 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Mše svatá + předávání vysvědčení
Sobota, 8. září 2018
Čas: 10:00 - 17:00
Místo: J. z Poděbrad 288/13, Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Prohlídky kláštera - Dny evropského dědictví
Popis: Prohlídky pro veřejnost.
Pondělí, 10. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Dny poznávání, Jeníkov, prima
Úterý, 11. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Dny poznávání, Jeníkov, prima
Středa, 12. září 2018
Čas: Celý den
Místo: Kutná Hora, Česko
Akce: Světluška - septima
Čas: Celý den
Akce: Dny poznávání, Jeníkov, prima
Pátek, 14. září 2018
Čas: 8:00 - 14:00
Akce: Planetárium - V. (Něm + ?)
Sobota, 15. září 2018
Čas: Celý den
Akce: 25. výročí založení CG
Čtvrtek, 20. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
Pátek, 21. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
Sobota, 22. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
Neděle, 23. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
Pondělí, 24. září 2018
Čas: Celý den
Akce: Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
Středa, 26. září 2018
Čas: 8:00 - 14:30
Akce: Kvarta - Exkurze Praha (Národní památník na Vítkově) Je + Hr
Pondělí, 1. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Dny pro duši, Jeníkov, tercie
Úterý, 2. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Výlet do Londýna
Popis: budoucí kvinta + Ph, Jel, Fér
Čas: Celý den
Akce: Dny pro duši, Jeníkov, tercie
Středa, 3. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Výlet do Londýna
Popis: budoucí kvinta + Ph, Jel, Fér
Čas: Celý den
Akce: Dny pro duši, Jeníkov, tercie
Čtvrtek, 4. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Výlet do Londýna
Popis: budoucí kvinta + Ph, Jel, Fér
Čas: 8:00 - 13:30
Akce: Planetárium Hradec Králové - II. (Něm + Šu)
Čas: 10:00 - 11:00
Akce: Mše svatá
Pátek, 5. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Výlet do Londýna
Popis: budoucí kvinta + Ph, Jel, Fér
Sobota, 6. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Výlet do Londýna
Popis: budoucí kvinta + Ph, Jel, Fér
Neděle, 7. října 2018
Čas: Celý den
Akce: Výlet do Londýna
Popis: budoucí kvinta + Ph, Jel, Fér
Úterý, 9. října 2018
Čas: 8:00 - 14:00
Akce: TPCA VIII. (Šu + Je)
Středa, 10. října 2018
Čas: 8:00 - 16:00
Místo: Praha, Česko
Akce: Fyzikální pokusy VII. (Šu + Něm)
Čtvrtek, 11. října 2018
Čas: 12:30 - 13:30
Akce: Exkurze Kamenný dům - I. (Fe)
Pondělí, 15. října 2018
Čas: 7:45 - 14:00
Akce: PRIMA Archeopark Všestary (Fe/Něm)
Úterý, 16. října 2018
Čas: 8:00 - 14:00
Akce: Studijní volno VIII.
Pátek, 19. října 2018
Čas: 10:00 - 11:30
Akce: Sekunda - prohlídka varhan v kostele sv. Jakuba
Pondělí, 22. října 2018
Čas: Celý den
Místo: Septima: English theatre, Praha
Akce: English theatre: Pygmalion
Popis: Septima + King, Fér
Středa, 24. října 2018
Čas: Celý den
Místo: Praha
Akce: English theatre: Pygmalion
Popis: Sexta + část Oktáva + King, K. Jelínková
Pátek, 26. října 2018
Čas: 8:00 - 14:00
Akce: Septima - příprava akce pro oktávu
Čas: 9:00 - 10:30
Akce: Kvarta knihovna
Čtvrtek, 1. listopadu 2018
Čas: Celý den
Místo: aula
Akce: Den pro oktávu
Pátek, 2. listopadu 2018
Čas: 10:00 - 11:00
Akce: Mše svatá
Čas: 11:00 - 12:30
Místo: aula
Akce: Přednáška Filip Velímský - V. + VI.
Popis: Bitva u Čáslavi.
Pondělí, 5. listopadu 2018
Čas: 8:00 - 14:00
Akce: Zkušební maturita oktáva (Ph/Fe)
Úterý, 6. listopadu 2018
Čas: 8:00 - 10:00
Akce: Staleté kořeny - přednáška (II.) Něm
Čas: 8:00 - 12:00
Akce: Zkušební maturita ústní
Středa, 7. listopadu 2018
Čas: 8:00 - 15:00
Akce: Exkurze Praha, výstava F. Kupka, Prima
Pátek, 9. listopadu 2018
Čas: 8:00 - 10:00
Akce: Staleté kořeny - přednáška III. (Něm)
Úterý, 13. listopadu 2018
Čas: 9:00 - 11:00
Akce: Anglické divadlo prima-kvarta
Čas: 11:00 - 12:30
Akce: Anglické divadlo kvinta-oktáva
Pondělí, 19. listopadu 2018
Čas: Celý den
Místo: IVT J2
Akce: Testování ČSI - septima
Středa, 21. listopadu 2018
Čas: 17:00 - 19:00
Akce: Třídní schůzky 17:00
Středa, 28. listopadu 2018
Čas: Celý den
Místo: Hala BIOS, Puškinská 617, Hlouška, 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Florbal, dívky starší
Popis:

Nominace: tercie - Štěrbová, Ponerová, Vrábelová, Paňková
kvarta - Sigmundová, Pazderová, Černá, Petrusová, Jelínková, Nováková, Hájková,
Němec
Čas: 8:00 - 15:00
Akce: Exkurze Praha, výstava F. Kupka, Sekunda
Čas: 10:45 - 13:25
Místo: aula cgym
Akce: Beseda, 1948 (kvarta, septima, oktava semD)
Popis: Kvarta a septima
Pátek, 30. listopadu 2018
Čas: 8:00 - 10:30
Akce: Olympiáda z ČJ
Čas: 8:00 - 16:00
Místo: Církevní gymnázium v Kutné Hoře, Jiřího z Poděbrad 288, 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Den otevřených dveří
Sobota, 1. prosince 2018
Čas: 9:00 - 13:00
Místo: Církevní gymnázium v Kutné Hoře, Jiřího z Poděbrad 288, 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Den otevřených dveří
Neděle, 2. prosince 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměna Lipsko (Pz + Hr)
Pondělí, 3. prosince 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměna Lipsko (Pz + Hr)
Čas: 8:00 - 8:15
Akce: Zahájení adventu
Úterý, 4. prosince 2018
Čas: Celý den
Místo: Gymnázium Jiřího Ortena
Akce: Futsal středních škol
Čas: Celý den
Akce: Výměna Lipsko (Pz + Hr)
Středa, 5. prosince 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměna Lipsko (Pz + Hr)
Čtvrtek, 6. prosince 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměna Lipsko (Pz + Hr)
Čas: 8:00 - 15:00
Akce: Exkurze Praha - sexta - VV+HV(Sl+Pa)
Pátek, 7. prosince 2018
Čas: Celý den
Akce: Výměna Lipsko (Pz + Hr)
Středa, 12. prosince 2018
Čas: 8:00 - 13:00
Akce: Kvarta - exkurze TPCA
Čas: 13:30 - 16:30
Místo: Aula
Akce: Zeměpis - přednáška + beseda (V. - VIII.)
Čtvrtek, 13. prosince 2018
Čas: 8:00 - 15:00
Akce: Baroko Praha III. (Něm + Kh)
Čas: 8:00 - 11:30
Akce: Zpívání na LDN
Čtvrtek, 20. prosince 2018
Čas: 17:00 - 18:30
Místo: Kostel sv. Jakuba, Havlíčkovo nám., 284 01 Kutná Hora, Česko
Akce: Adventní koncert
Pátek, 21. prosince 2018
Čas: 9:30 - 10:30
Akce: Mše svatá - Sedlec

Vytvořeno v PHP iCalendar 2.24
Tato stránka je RSS-Enabled