Leden 2016
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1
2
3
4
Lyžařský výcvikový kurz II. a V.
5
Lyžařský výcvikový kurz II. a V.
6
Lyžařský výcvikový kurz II. a V.
7
Lyžařský výcvikový kurz II. a V.
8
Lyžařský výcvikový kurz II. a V.
9
Lyžařský výcvikový kurz II. a V.
10
11
soutěž v anglických esejích: ústní část
12
13
školní kolo olympiády v německém jazyce
14
15
16
17
18
19
Matematická olympiáda Z5, Z9
20
Mše svatáPololetní klasifikační porada
21
English Olympics
22
23
24
25
26
27
28
Beseda s absolventy
29
Pololetní prázdniny
30
31
Únor 2016
PoÚtStČtSoNe
1
Školní kolo biologické olympiády prima až kvarta - část 1.
2
Školní kolo biologické olympiády prima až kvarta - část 2.
3
Židovské vzdělávací centrum Praha, sextaOlympiáda AJ prima/sekunda SPEAKING
4
5
6
Maturitní ples oktávy
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
školní mše svatá
19
20
21
22
Školní kolo biologické olympiády A,B
23
Školní kolo biologické olympiády A,B
24
25
26
27
28
29
anglický týden
1 2 3 4 5 6
Březen 2016
PoÚtStČtSoNe
29 1
anglický týdenDiakonie Čáslav, kvinta (1. skupina)
2
anglický týden
3
anglický týden
4
anglický týden
5
6
7
8
Diakonie Čáslav, kvinta (2. skupina)Přednáška: doc. Jaroslav Brož, Th.D. S.S.L. - Spirituální rozměr Božího slova
9
Recitace - školní kolo - I. - IV.
10
11
12
13
14
15
Diakonie Čáslav, kvinta (3. skupina)
16
17
školní mše svatá
18
19
20
21
Basketbal chlapci I. - II.
22
23
Pražský hrad - exkurze (II. Něm+Čech)
24
25
26
27
28
29
30
31
TERCIE_PROJEKT_BAROKOBasketbal dívky I.- II.
1 2 3
{L_PREV} Pátek, 1. ledna {L_NEXT}
Legenda:
 Celý den
 Událost
Zobrazení vhodné pro tisk

Jdi






Kalendáře:


Duben 2016
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1
2
3
4
školní mše svatá
5
6
Fyzikální pokusy - VI. (Šu + )
7
Beseda s europoslancem Pavlem Svobodou
8
Beseda mediální výchova
9
10
11
12
13
Biologická olympiáda kat CFyzikální pokusy - VII. (Šu + )
14
15
Focení třídy - pouze oktáva
16
17
18
Přijímací zkoušky do primyDny pro duši, kvinta
19
Dny pro duši, kvinta
20
Dny pro duši, kvintaFlorbal V.-VIII.čtvrtletní pedagogická poradatřídní schůzky a pohovory s rodiči
21
Biologická olympiáda kat DPřednáška Tomáše Petráčka Karel IV. a jeho místo v českých dějinácn
22
23
24
25
Turnaj církevních škol ve florbalu dívek
26
27
28
29
30
1
Květen 2016
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 29 30 1
2
písemné státní maturitní zkoušky
3
písemné státní maturitní zkoušky
4
Oblastní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníkůpísemné státní maturitní zkoušky
5
6
7
8
9
ředitelské volno
10
11
Cambridge PET zkouška
12
Cambridge FCE, CAE, CPE zkoušky
13
Exkurze - Terezín - IV. (Něm + Hr)Prima Svet knihy
14
15
16
ústní maturitní zkouškyAtletika - Pohár rozhlasu III. - IV.
17
ústní maturitní zkouškySenát a Posl. sněmovna - kvinta
18
ústní maturitní zkouškyAtletika - Pohár rozhlasu I. - II.
19
ústní maturitní zkoušky
20
ústní maturitní zkoušky
21
22
23
Dny pro duši, sexta
24
Dny pro duši, sexta
25
Dny pro duši, sexta
26
Cambridge KET zkouška
27
28
29
30
Foceni tridKoncert pěveckého sboru
31
mše svatá v klášterním kostele, předávání maturitních vysvědčeníraut v aule školy - rozloučení s absolventy a jejich rodiči
1 2 3 4 5
Červen 2016
PoÚtStČtSoNe
30 31 1
2
Movers I. Reading ; Writing
3
ředitelské volno
4
5
6
Movers I. Listening
7
English Day
8
Letní výcvikový kurz - vodní turistika - septimaMovers I. Speaking
9
Letní výcvikový kurz - vodní turistika - septima
10
Exkurze Osvětim V. + VI. (Něm + Šu)Letní výcvikový kurz - vodní turistika - septima
11
12
Návštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
13
Letní výcvikový kurz - tercieNávštěva studentů z partnerského gymnázia v LipskuDny pro duši, sekunda
14
Letní výcvikový kurz - tercieNávštěva studentů z partnerského gymnázia v LipskuDny pro duši, sekunda
15
Letní výcvikový kurz - tercieNávštěva studentů z partnerského gymnázia v LipskuDny pro duši, sekunda
16
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné HořeNávštěva studentů z partnerského gymnázia v LipskuVernisáž VI. - Kosmas
17
VI. - exkurze - výstava Karel IV.Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné HořeNávštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
18
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné Hoře
19
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné Hoře
20
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné Hoře
21
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné Hořemuzikál GJO - divadlo
22
Školní výlet- sekunda (Če+Fe)Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné Hořeinformační schůzka s budoucími primány a jejich rodiči
23
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné HořeSlovanský den - Černá HoraNeznámí slavní
24
Městské hry 7. olympiády pro děti a mládež v Kutné HořeDen pro Karla IV.
25
26
27
Vylet kvintaVýlet kvinty IQ Landia Liberecvybírání učebnic, úklid tříd
28
Libice nad Cidlinou - I. - V.
29
předávání ocenění, sportovní dopoledne
30
mše svatá u sv. Jakuba u příležitosti zakončení školního roku, předávání ročníkových vysvědčení
1 2 3
Červenec 2016
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Srpen 2016
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4
Září 2016
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1
Slavnostní zahájení školního roku mší svatou v kostele sv. Jakuba
2
3
Dny evropského dědictví
4
5
Dny pro duši, prima
6
Dny pro duši, prima
7
Dny pro duši, prima
8
9
10
11
12
Opravná maturitní zkouška
13
Světluška - sbírka - septima
14
Exkurze TPCA Kolín - VIII. (Šu + Po)
15
Planetárium Hradec Králové II. (Něm + Šu)
16
Den církevních škol a svátek sv. Ludmily
17
18
19
20
21
22
Archeoskanzen Všestary I. (Něm + Kh)
23
Planetárium Hradec Králové V. (Něm + Hr)
24
25
26
27
28
29
30
1 2
Říjen 2016
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1
2
3
4
5
6
Školní mše sv. v klášterním kostele
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Burza knih - oktávaMinifotbal III.- IV. - SokolákFyzikální pokusy a biologická praktika
20
Festival německých filmů Praha (studenti němčiny V.,VI.,VII) Petrová+NěmcováBurza knih - oktáva
21
Burza knih - oktáva
22
23
24
Mock Maturita for oktáva (didactic test/writing)
25
Mock Maturita for oktáva (speaking)
26
27
28
29
30
31
English Theatre sexta/septima
1 2 3 4 5 6
Listopad 2016
PoÚtStČtSoNe
31 1
2
Školní mše sv. v klášterním kostele
3
4
Piškvorky na SPŠ v Kutné Hoře
5
výlet do Londýna
6
výlet do Londýna
7
výlet do Londýna
8
výlet do Londýna
9
výlet do Londýna
10
Exkurze - projekt
11
12
13
14
Testování ČŠI jazyková gramotnost - septima
15
16
Den pro oktávu (připravuje septima)Třídní schůzky a pohovory s rodiči
17
18
Ředitelské volno
19
20
21
Beseda s ředitelem Diakonie v Čáslavi Petrem Dvořákem
22
23
Olympiáda v českém jazyceFlorbal - III. - IV. chlapci
24
25
26
Koncert školního sboru v Rohozci
27
28
Zahájení adventuFlorbal - I.- II. chlapci
29
30
Měsíc filmu na školách - IV.
1 2 3 4
Prosinec 2016
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 1
2
Den otevřených dveří
3
Den otevřených dveří
4
výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty ( Petrová, King)výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty
5
výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty ( Petrová, King)Florbal - finále - I. - II. (Pejchar)
6
výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty ( Petrová, King)
7
výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty ( Petrová, King)Adventní koncert Církevního gymnázia u sv. Jakuba
8
výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty ( Petrová, King)Florbal V. - VIII. dívky
9
výměna SRN Lipsko- vybraní studenti tercie a kvarty ( Petrová, King)
10
Duchovní obnova pro zaměstnance školy
11
12
13
14
15
Florbal - chlapci V.-VIII.
16
17
18
19
20
21
Spani ve skole
22
Spani ve skoleŠkolní mše sv. v katedrále v Sedlci
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Vytvořeno v PHP iCalendar 2.24
Tato stránka je RSS-Enabled