Leden 2017
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2
3
4
5
6
Školní mše sv. v klášterním kostele
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Lyžařský výcvikový kurz - II. V.
16
Lyžařský výcvikový kurz - II. V.
17
Lyžařský výcvikový kurz - II. V.
18
Lyžařský výcvikový kurz - II. V.
19
Lyžařský výcvikový kurz - II. V.
20
Lyžařský výcvikový kurz - II. V.
21
22
23
školní kolo olympiády AJ prima/ sekunda SPEAKINGŠkolní kolo olympiády AJ tercie/kvarta - LISTENING
24
Olympiáda AJ školní kolo kategorie III (V, VI, VII)
25
Olympiáda AJ školní kolo kategorie III (ústní část)
26
27
28
29
30
beseda s absolventyUNESCO přednáška (I., II., III.)UNESCO přednáška (IV. a vyšší r.oč.)UNESCO přednáška o diplomacii, vyšší gy
31
1 2 3 4 5
Únor 2017
PoÚtStČtSoNe
30 31 1
2
Školní mše sv. v klášterním kostele
3
4
5
6
anglický týden
7
anglický týden
8
anglický týden
9
anglický týden
10
anglický týden
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
jarní prázdniny
21
jarní prázdniny
22
jarní prázdniny
23
jarní prázdniny
24
jarní prázdniny
25
26
27
28
1 2 3 4 5
Březen 2017
PoÚtStČtSoNe
27 28 1
Židovské muzeum Praha, sextaŠkolní mše sv. v klášterním kostele
2
3
4
5
6
Exkurze do Oblastního archivu, septima
7
8
školní kolo recitace aula I. - IV.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Beseda s mistopředsedou Poslanecké sněmovny Janem Bartoškem
21
22
fyzikální pokusy a planetárium Praha (Šu + Pej) VII.
23
Španělský den
24
25
26
27
Basketbal III.- IV. chlapciPlaneta Země - III.
28
Peříčkový den - sbírka
29
Basketbal III .- IV. dívky
30
VV/HV exkurze (sexta, Sl+Če)
31
1 2
{L_PREV} Pátek, 10. února {L_NEXT}
Legenda:
 Celý den
 Událost
Zobrazení vhodné pro tisk

Jdi






Kalendáře:


Duben 2017
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1
2
3
4
5
anglické divadloBasketbal I. - II. dívky
6
7
8
9
10
Cambridge FCE, CAEBiologická olympiáda D okresní koloCambridge YLE Movers Reading + Writing I.
11
Cambridge PETMZ - písemná práce z českého jazyka a literaturyCambridge YLE Movers Listening I.
12
Cambridge FCE, CAE - ústníCambridge YLE Movers Speaking I.
13
14
15
16
17
18
Jednotná přijímací zkouška do primy - 1. termín 1. kola
19
Třídní schůzky a pohovory s rodiči
20
Biologická olympiáda C okresní koloJednotná přijímací zkouška - 2. termín 1. kola
21
Stolní tenis H4
22
23
24
Turnaj církevních škol ve florbale dívek
25
Školní mše sv. v klášterním kostele
26
Botanická zahrada sekunda (Je, Vop)
27
28
29
30
Květen 2017
PoÚtStČtSoNe
1
2
Maturitní zkouška - didaktické testy
3
Maturitní zkouška - didaktické testyOblastní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků
4
Maturitní zkouška - didaktické testyCambridge KET (tercie, Če+Je)
5
Exkurze Rakousko VII. + část VI. (Něm + Fe)
6
Exkurze Rakousko VII. + část VI. (Něm + Fe)
7
Exkurze Rakousko VII. + část VI. (Něm + Fe)
8
9
Maturita - Přípravný týdenředitelské volno
10
Maturita - Přípravný týdenCharitativní sbírka studetnů sexty v Kutné Hoře ve prospěch
11
Maturita - Přípravný týden
12
Maturita - Přípravný týdenJPZ náhradní termínPamátky Prahy - exkurze - VIII. (DU, Je)Svět knihy - II. (Jel + Hr)
13
Maturita - Přípravný týden
14
Maturita - Přípravný týden
15
Maturita - Přípravný týden
16
Maturita - Přípravný týden Dny pro duši, kvinta
17
Maturita - Přípravný týden Dny pro duši, kvinta
18
Maturita - Přípravný týden Dny pro duši, kvintaVernisáž výstavy + hudební doprovod (VI)
19
Maturita - Přípravný týden
20
21
22
ČŠI výběrové zjišťování výsledků žáků - kvartaMaturita - ústní zkoušky
23
Návštěva Poslanecké sněmovny - kvintaMaturita - ústní zkoušky
24
Maturita - ústní zkoušky
25
Maturita - ústní zkoušky
26
Focení tříd
27
28
29
Dny pro duši, sekunda, Jeníkov
30
Dny pro duši, sekunda, Jeníkov
31
Dny pro duši, sekunda, JeníkovVodacky kurz - septima
1 2 3 4
Červen 2017
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1
Vodacky kurz - septima
2
Vodacky kurz - septima
3
4
5
Mše svatá a předávání maturitních vysvědčení v klášterním kostele. Poté raut v aule.
6
Jarní koncert
7
Minifotbal I.-II. SokolakVodacky kurz - tercie
8
Vodacky kurz - tercie
9
Vodacky kurz - tercie
10
11
Návštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
12
Dny pro duši, sexta, JeníkovNávštěva studentů z partnerského gymnázia v LipskuII. - Jan Hus jak ho neznáte (přednáška A. Štěpánovský)
13
Dny pro duši, sexta, JeníkovNávštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
14
Dny pro duši, sexta, JeníkovNávštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
15
Školní výlet primyNávštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
16
Návštěva studentů z partnerského gymnázia v Lipsku
17
18
19
Exkurze - V. (Něm + Ph)
20
školní výlet- tercie (Hr + Nech)
21
Anglický denInformační schůzka s budoucími primány a jejich rodiči
22
Výlet sexty
23
24
25
26
Den UNESCO, Slovanský den, Neznámí slavní
27
Den UNESCO, Slovanský den, Neznámí slavní
28
29
30
Konec školního roku, mše svatá
1 2
Červenec 2017
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5 6
Srpen 2017
PoÚtStČtSoNe
31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Želiv - učitelé
29
30
31
1 2 3
Září 2017
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1
2
3
4
Zahájení školního roku v 9 hodin v kostele sv. Jakuba
5
Seznamovací kurz primy
6
Seznamovací kurz primy
7
Seznamovací kurz primy
8
9
Dny evropského dědictví
10
11
12
Sbírková akce Světluška na pomoc nevidomým
13
výlet do Londýna
14
výlet do Londýna
15
výlet do Londýna
16
výlet do Londýna
17
výlet do Londýna
18
TPCA Kolín - exkurze - VIII. (Šu + Pej)
19
20
Planetárium Hradec Králové - II. (Něm + Kh)
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Ředitelské volno
30
1
Říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 29 30 1
2
Archeoskanzen Všestary - I. (Něm + Šu)
3
Studentské volby
4
Studentské volby
5
6
7
8
9
10
Exkurze Praha - VII. (Něm + Hr)
11
Planetárium Hradec Králové (V. Něm + Šu)
12
13
14
15
16
sekunda Městská knihovna KH
17
18
Beseda v aule
19
Fotbal III.-IV.Výstava V. Boudník Praha - IV. (Sl + Pá)
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zkušební maturita-didaktický test+písemná práce
31
Zkušební maturita - ústní zkouška
1 2 3 4 5
Listopad 2017
PoÚtStČtSoNe
30 31 1
Den pro oktávu
2
3
Tercie - Pražský hrad (Je, Hr)
4
Stužkovací večírek - oktáva
5
6
piškvorky
7
Anglické divadlo-Praha Kobylisy (VI+VII+8 studentů V (FCE)
8
9
Sexta  Boudník-Kintera  Smetana - VV  HV exkurze Praha
10
11
12
13
Bobřík informatiky - septima
14
Bobřík informatiky - sexta
15
Bobřík informatiky - kvarta
16
17
18
19
20
Florbal III.- IV. chlapci
21
22
Třídní schůzky a pohovory s rodiči
23
Testování - VI. - matematická gramotnost
24
Florbal dívky tercie, kvarta
25
26
27
Florbal I. - II. chlapci
28
29
Exkurze Praha - III. (Něm + Vop)
30
Olympiáda v českém jazyce
1 2 3
Prosinec 2017
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 1
Den otevřených dveří
2
Den otevřených dveří
3
4
5
6
Florbal, finále, chlapci, I. - II.
7
Florbal, finále, dívky III. - IV.
8
9
10
Výměna - Německo Lipsko (Pz,Hr)
11
Výměna Německo Lipsko (Pz, Hr)
12
Výměna Německo Lipsko (Pz, Hr)
13
Výměna Německo Lipsko (Pz, Hr)
14
Výměna Německo Lipsko (Pz, Hr)
15
Výměna Německo Lipsko (Pz, Hr)
16
17
18
VIII: exkurze Praha - národní technické muzeum (Ph + Fe)
19
Výstava Hrádek - tercie
20
Vánoční koncert
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Vytvořeno v PHP iCalendar 2.24
Tato stránka je RSS-Enabled