Leden 2018
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
prima Městská knihovna Kutná Hora
5
6
7
8
9
10
Testování EU - kyberšikana
11
GASK - IV.
12
13
14
15
16
17
Olympiáda dějepis Čáslav
18
Iska labor
19
20
21
22
23
24
Matematická olympiáda Z5, Z9
25
26
27
28
29
Olympiáda Nj
30
31
1 2 3 4
Únor 2018
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1
2
Pololetní prázdniny
3
Maturitní ples oktávy 2017/2018
4
5
Lyžařský výcvikový kurz
6
Lyžařský výcvikový kurz
7
Lyžařský výcvikový kurz
8
Lyžařský výcvikový kurz
9
Lyžařský výcvikový kurz
10
Lyžařský výcvikový kurz
11
12
Beseda o energii (VII. + část VI.)Beseda o energii (IV.)
13
14
Mše svatá
15
16
17
18
19
20
21
Recitace školní kolo - aula
22
23
24
25
26
27
28
1 2 3 4
Březen 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 1
2
3
4
5
kvinta, Diakonie Čáslav
6
7
8
anglické divadloSexta, Židovské muzeum PrahaBasketbal III. - IV.
9
10
11
12
kvinta, Diakonie Čáslav
13
Nicholas Winton - dokument.film I. - VIII.
14
15
16
Tercie - knihovna
17
18
19
Basketbal D4Anglický týden
20
Anglický týden
21
Anglický týdenFyzikální pokusy + planetárium (VII.)Munkova nadace - soutěž
22
Anglický týden
23
24
25
26
27
28
Basketbal I.-II. chlapci
29
30
31
1
{L_PREV} Sobota, 24. listopadu {L_NEXT}
Legenda:
 Celý den
 Událost
Zobrazení vhodné pro tisk

Jdi






Kalendáře:


Duben 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Stolní tenis I. - II., III. - IV. dívkyTestování PISA/TALIS - IV. + V.Planeta Země (II. + III. + VI.)
10
Testování PISA/TALIS - IV. + V.Tercie KET
11
MZ - písemná práce Čj
12
Biologická olympiáda - okresní kolo DVýchovný koncert (Pá + Něm)
13
VII. seminární práce Čj (P+J3)Prijimaci zkouskyTercie - Hrádek
14
15
16
septima archiv
17
Tercie - KačinaPrijimaci zkouskyKvinta - Praha
18
Třídní schůzky a pohovory s rodiči
19
Přednáška Daniel Herman - pro studenty
20
Přednáška - D test V. + VI. (Hr)
21
22
23
Biologická olympiáda - okresní kolo CFlorbal církevních škol
24
Stolní tenis I. - II., III. - IV. chlapciExkurze ND Praha VI. + VII. (Kh + Hr)Mše svatá
25
Terezín - exkurze (IV. - Něm + Fe)
26
27
Výlet prima - Sch
28
29
30
Ředitelské volno
1 2 3 4 5 6
Květen 2018
PoÚtStČtSoNe
30 1
2
MZ statni pisemne
3
MZ statni pisemne
4
MZ statni pisemne
5
6
7
Ředitelské volno
8
9
Oblastní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků
10
11
12
13
14
FCE/CAE/CPE tests (VII+vybraní studenti z V a VI)
15
16
17
PET testing (kvinta and 2 people from septima)
18
19
20
21
ustni MZ
22
ustni MZ
23
ustni MZ
24
ustni MZ
25
26
27
28
Městská knihovna - sekundaVodácký kurz - septimaDny pro duši, Jeníkov, kvinta
29
Vodácký kurz - septimaDny pro duši, Jeníkov, kvinta
30
Vodácký kurz - septimaDny pro duši, Jeníkov, kvinta
31
1 2 3
Červen 2018
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1
2
3
4
ředitelské volno
5
Focení tříd + třídní učiteléBeseda o meteorologii - III. (Šu + Je)
6
Vodácký kurz - tercie
7
Sekunda - školní výletVodácký kurz - tercie
8
Vodácký kurz - tercie
9
10
11
Focení učitelé
12
13
SEXTA-VV  Návštěva studentů sexty v Mladé Boleslavi k výtvarnému projektu koncert u sv. Jakuba
14
Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KHAnglický den - I. - VII.Vernisáž výtvarných projektů studentů sexty
15
Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
16
Městské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
17
Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CGMěstské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
18
Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CGMěstské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KHDny pro duši, Jeníkov, sexta
19
Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CGMěstské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KHDny pro duši, Jeníkov, sexta
20
Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CGMěstské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KHDny pro duši, Jeníkov, sexta
21
Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CGMěstské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
22
Výměnný pobyt - studenti z Lipska na CGMěstské hry 8. olympiády pro děti a mládež v KH
23
24
25
Vybíraní učebnic - I. - IV.Projektový den - Neznámí slavní,  Slovanský denSchůzka s budoucími primány
26
Výlet IV. - PhaGASK workshop - VI.
27
Tercie - ZbraslaviceDen UNESCO
28
Předávání ocenění + výplata stipendia
29
Mše svatá + předávání vysvědčení
30
1
Červenec 2018
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 29 30 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5
Srpen 2018
PoÚtStČtSoNe
30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2
Září 2018
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
Prohlídky kláštera - Dny evropského dědictví
9
10
Dny poznávání, Jeníkov, prima
11
Dny poznávání, Jeníkov, prima
12
Světluška - septimaDny poznávání, Jeníkov, prima
13
14
Planetárium - V. (Něm + ?)
15
25. výročí založení CG
16
17
18
19
20
Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
21
Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
22
Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
23
Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
24
Geografická exkurze VII. + část VIII. (Něm + Fe)
25
26
Kvarta - Exkurze Praha (Národní památník na Vítkově) Je + Hr
27
28
29
30
Říjen 2018
PoÚtStČtSoNe
1
Dny pro duši, Jeníkov, tercie
2
Výlet do LondýnaDny pro duši, Jeníkov, tercie
3
Výlet do LondýnaDny pro duši, Jeníkov, tercie
4
Výlet do LondýnaPlanetárium Hradec Králové - II. (Něm + ?)
5
Výlet do Londýna
6
Výlet do Londýna
7
Výlet do Londýna
8
9
TPCA VIII. (Šu + Je)
10
Fyzikální pokusy VII. (Šu + Něm)
11
12
13
14
15
PRIMA Archeopark Všestary (Fe/Něm)
16
17
18
19
20
21
22
English theatre: Pygmalion
23
24
English theatre: Pygmalion
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4
Listopad 2018
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Anglické divadlo prima-kvartaAnglické divadlo kvinta-oktáva
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Den otevřených dveří
1 2
Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 1
Den otevřených dveří
2
Výměna Lipsko (Pz + Hr)
3
Výměna Lipsko (Pz + Hr)
4
Výměna Lipsko (Pz + Hr)
5
Výměna Lipsko (Pz + Hr)
6
Výměna Lipsko (Pz + Hr)
7
Výměna Lipsko (Pz + Hr)
8
9
10
11
12
Zeměpis - přednáška + beseda (V. - VIII.)
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5 6

Vytvořeno v PHP iCalendar 2.24
Tato stránka je RSS-Enabled