Leden 2019
PoÚtStČtSoNe
31 1
2
3
4
5
6
7
tercie: exkurze do televizního studia, Kh, Hr
8
Mše svatá
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Gaudeamus Praha
24
25
26
27
28
Setkání s absolventy
29
30
Matematická olympiáda - Z5 a Z9
31
1 2 3
Únor 2019
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1
2
3
Lyžařský výcvikový kurz pro sekundu a kvintu
4
Lyžařský výcvikový kurz pro sekundu a kvintu
5
Lyžařský výcvikový kurz pro sekundu a kvintu
6
Lyžařský výcvikový kurz pro sekundu a kvintuŽidovské vzdělávací centrum Praha, sexta
7
Lyžařský výcvikový kurz pro sekundu a kvintu
8
Lyžařský výcvikový kurz pro sekundu a kvintu
9
Maturitni ples oktavy
10
Maturitni ples oktavy
11
12
13
14
Mše svátá
15
16
17
18
19
Recitace školní kolo I. - IV.
20
21
22
zpívání na LDNI. - prohlídka varhan
23
24
25
26
návštěva archivu septima
27
28
1 2 3
Březen 2019
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Prima - exkurze Praha (Pá + Fe)
16
17
18
Anglický den: Irsko
19
Mše svátánávštěva archivu - sexta
20
Basketbal dívky kvartaCJV Řež - většina VII. (Šu + Hl)
21
22
23
24
25
Basketbal hoši kvarta
26
27
Exkurze Zenit Čáslav
28
Krajské kolo v basketbalu chlapců v Nymburku, doprovod R. Karelová
29
30
31
{L_PREV} Úterý, 18. června {L_NEXT}
Legenda:
 Celý den
 Událost
Zobrazení vhodné pro tisk

Jdi






Kalendáře:


Duben 2019
PoÚtStČtSoNe
1
Mölltalský ledovec RakouskoKvarta, kvinta - exkurze (Sklárny Kavalier, Sázavský klášter), Je, Hr
2
Mölltalský ledovec Rakousko
3
Mölltalský ledovec RakouskoExkurze Zenit Čáslav
4
Mölltalský ledovec RakouskoKvarta - knihovna
5
Mölltalský ledovec Rakousko
6
7
8
English theatrePlaneta Země II. + III. + IV. - kino Modrý kříž  (Něm +
9
Média - přednáška + workshop V. (Hr)Mše svatá
10
Maturitní zkouška - písemná částOkresní kolo biologické olympiády
11
Maturitní zkouška - písemná částSeminární práce - VII. (Hr, P + J2)
12
Exkurze Colognia press, KolínZpívání na LDN
13
14
15
Turnaj církevních škol ve florbale dívek
16
Přijímací řízení do primy
17
Přijímací řízení do primyTřídní schůzky a pohovory s rodiči
18
19
20
21
22
23
Peříčkový den
24
Exkurze PřF UK PrahaStudium v Anglii - VII. + VIII.
25
IV. - exkurze Vv Pardubice (Je + Sl)Exkurze Colognia press, KolínBeseda s europoslancem P. Svobodou
26
27
28
29
Zkoušky FCETerezín exkurze IV. (Něm + Ma)
30
Zkoušky PET
1 2 3 4 5
Květen 2019
PoÚtStČtSoNe
29 30 1
2
Maturitní zkouška - písemná část
3
Maturitní zkouška - písemná částseptima, profitestování
4
5
6
7
8
9
Technické muzeum, Národní muzeum - III. (Něm  + Kh)
10
11
12
13
Pohár rozhlasu
14
Pohár rozhlasuNáhradní termín přijímacího řízení
15
16
17
Ředitelské volno
18
19
20
Maturitní zkouška - ústní část
21
Maturitní zkouška - ústní část
22
Maturitní zkouška - ústní část
23
Maturitní zkouška - ústní část
24
Maturitní zkouška - ústní část
25
26
27
Dny pro duši, sexta
28
Dny pro duši, sexta
29
Dny pro duši, sexta
30
Navsteva PS a Senatu - sexta
31
Mše svatá, předávání maturitních vysvědčení
1 2
Červen 2019
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1
2
3
Focení tříd
4
5
Vodácký kurz tercievýlet do Liverpoolu - sexta + Ph, Jel
6
Vodácký kurz tercievýlet do Liverpoolu - sexta + Ph, Jel
7
Vodácký kurz tercievýlet do Liverpoolu - sexta + Ph, Jel
8
výlet do Liverpoolu - sexta + Ph, Jel
9
10
11
Jarní koncert
12
Vodácký kurz septimaDny pro duši kvinta
13
Dny pro duši, kvintaVodácký kurz septima
14
Rěditelské volnoDny pro duši, kvintaVodácký kurz septima
15
16
Erasmus + (Španělsko)
17
Erasmus + (Španělsko)Osvětim V. + VII. (Něm + Ma)
18
Erasmus + (Španělsko)
19
Erasmus + (Španělsko)
20
Erasmus + (Španělsko)
21
Erasmus + (Španělsko)Zpívání na LDN
22
Erasmus + (Španělsko)
23
Studenti z Lipska v KH (Pz + Hr)
24
Studenti z Lipska v KH (Pz + Hr)Setkání s rodiči budoucích primánů
25
Studenti z Lipska v KH (Pz + Hr)PRIMA - Legiovlak Čáslav (Fér, ?)Neznámí slavní, Slovanský den IV., V., VI.
26
Studenti z Lipska v KH (Pz + Hr)Den UNESCOTercie paintball - Zbraslavice
27
Studenti z Lipska v KH (Pz + Hr)Výplata prospěchových stipendiíPředávání cen - zahradaVernisáž
28
Studenti z Lipska v KH (Pz + Hr)Závěrečná mše svatá
29
30
Červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4
Srpen 2019
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Září 2019
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2
3
Dny poznávání, prima (Po + Ma + Ka)
4
Dny poznávání, prima (Po + Ma + Ka)
5
Dny poznávání, prima (Po + Ma + Ka)
6
7
8
9
10
11
12
13
VIII. - Den otevř. dvěří MU Brno
14
15
16
Dny pro duši, tercie
17
Dny pro duši, tercie
18
Dny pro duši, tercie
19
Planetárium Hradec Králové kvinta (Něm + Šu)
20
21
22
23
24
TPCA VIII (Šu + Něm)
25
26
Zpívání na LDN
27
28
29
30
výlet do LondýnaArcheopark Všestary prima (Něm + Ma)
1 2 3 4 5 6
Říjen 2019
PoÚtStČtSoNe
30 1
výlet do Londýna
2
výlet do Londýna
3
výlet do LondýnaPlanetárium Hradec Králové sekunda (Něm + Fe)
4
výlet do LondýnaSekunda v knihovně
5
6
Erasmus+ Španělé v KH
7
Erasmus+ Španělé v KH
8
Erasmus+ Španělé v KH
9
Erasmus+ Španělé v KHBeseda s A. Vašíčkem - VI. - Hr
10
Erasmus+ Španělé v KHExkurze VV+HV Praha, kvarta, Sla+Pe
11
Erasmus+ Španělé v KH
12
Erasmus+ Španělé v KH
13
14
Kvinta - anglické divadlo Praha (Je, Net)
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
English Mock Maturita DT - oktáva
25
English theatre
26
27
28
29
30
31
Ředitelské volno
1 2 3
Listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
28 29 30 31 1
Ředitelské volno
2
3
4
Kvarta v knihovně
5
6
7
Futsalový turnaj středních škol17.listopad - Čtyři příběhy revoluce (V,VI,VII, VIII))
8
English Mock Maturita - ústní částmše sv.
9
10
11
12
13
PišqworkyTřídní schůzky a pohovory s rodiči
14
15
16
17
18
19
20
21
Historický workshop (ÚSTR) k roku 1989 (IV/VII)PRIMA - Tylův dům, Sametová KH
22
23
24
25
26
27
Den pro oktávu
28
Prima v knihovněPřednáška Gruzie -IV .- VII. (Něm)
29
Den otevřených dveří
30
Den otevřených dveří
1
Prosinec 2019
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 29 30 1
2
zahájení adventu
3
4
Florbal V.-VIII. - Čáslav
5
6
7
8
Výměna Nj Lipsko - IV. (Pz, Hr)
9
Výměna Nj Lipsko - IV. (Pz, Hr)středoškolská futsalová liga
10
Výměna Nj Lipsko - IV. (Pz, Hr)
11
Výměna Nj Lipsko - IV. (Pz, Hr)
12
Výměna Nj Lipsko - IV. (Pz, Hr)Florbal V. - VII. (omezeně) - Kutná HoraZpívání na LDNGASK - I. (Něm)
13
Výměna Nj Lipsko - IV. (Pz, Hr)
14
15
16
17
18
19
20
mše sv.
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1 2 3 4 5

Vytvořeno v PHP iCalendar 2.24
Tato stránka je RSS-Enabled